josm-plugin_Mapillary v1.5.10 - en to uk translation catalogue (173 entries)

en: 2 images joined
uk: 2 зображення з’єднано

en: 2 images unjoined
uk: 2 зображення роз’єднано

en: A tag with key <i>{0}</i> is already present on the selected OSM object.
uk: Теґ з ключем <i>{0}</i> вже присутній у виділеного обʼєкта OSM.

en: Add Mapillary tag
uk: Додати теґ Mapillary

en: All images in a directory
uk: Всі зображення у теці

en: All map objects loaded.
uk: Всі обʼєкти мапи завантажено.

en: An exception occured while trying to submit a changeset. If this happens repeatedly, consider reporting a bug via the Help menu. If this message appears for the first time, simply try it again. This might have been an issue with the internet connection.
uk: Під час спроби надсилання набору змін на сервер виникла помилка. Якщо вона виникає періодично, сповістіть про неї, надіславши звіт про помилки (Див. в меню Довідка). Якщо це повідомлення зʼявилось вперше – спробуйте ще раз, можливо у вас виникла проблем з мережевим зʼєднанням.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Changeset upload failed with {0} error ''{1} {2}''!
uk: Невдалось надісати набір змін, помилка  {0} ''{1} {2}''!

en: Choose signs
uk: Виберіть знаки

en: Continues with the paused walk.
uk: Продовжує перегляд.

en: Copy key
uk: Копіювати ключ

en: Could not import a geotagged image to the Mapillary layer!
uk: Неможливо імпортувати геотеговані знімки до шару Mapillary’!

en: Could not import the directory ''{0}''!
uk: Неможливо імпортувати теку ''{0}''!

en: Could not import the image ''{0}''!
uk: Неможливо імпортувати зображення ''{0}''!

en: Could not open the URL {0} in a browser
uk: Не можливо відкрити URL {0} в оглядачі

en: Could not read from URL {0}!
uk: Неможливо зчитати за посиланням URL {0}!

en: Current Mapillary changeset
uk: Поточний набір змін Mapillary

note: i18n: Checkbox label in JOSM settings
en: Cut off sequences at download bounds
uk: Обмежити послідовність межами завантаженої ділянки

en: Days
uk: Дні

en: Delete after upload
uk: Вилучити післа надсиланання

en: Deleted {0} image | Deleted {0} images
uk[0]: Вилучений {0} знімок
uk[1]: Вилучено {0} знімки
uk[2]: Вилучено {0} знімків

note: i18n: Checkbox label in JOSM settings
en: Display hour when the picture was taken
uk: Показувати час, коли було зроблено знімок

en: Displays detail information on the currently selected Mapillary image
uk: Показує докладну інформацію про поточний знімок Mapillary

en: Displays objects detected by Mapillary from their street view imagery
uk: Показує обʼєкти, які були виявлені Mapillary на їх знімках

en: Displays the layer displaying the map objects detected by Mapillary
uk: Показує шар з обʼєктами, що були виявлені Mapillary

en: Do you really want to replace the current value <i>{0}</i> with the new value <i>{1}</i>?
uk: Ви дійсно бажаєете замінити поточне значення <i>{0}</i> на нове  <i>{1}</i>?

en: Download Mapillary images in current view
uk: Заватнажити знімки Mapillary для поточного виду

en: Download mode
uk: Режим завантаження

en: Downloaded images
uk: Завантажені знімки

en: Downloading
uk: Завантаження

en: Downloading Mapillary images
uk: Завантаження знімків Mapillary

en: Downloading map objects failed!
uk: Збій завантаження обʼєктів мапи!

en: Downloading map objects…
uk: Завантаження обʼєктів мапи…

note: i18n: Checkbox label in JOSM settings
en: Enable experimental beta-features (might be unstable)
uk: Увімкнути експериментальні бета-функції (можуть бути нестабільними)

en: Explore
uk: Оглянути

en: Export all images
uk: Експортувати всі знімки

en: Export selected images
uk: Експортувати виділені знімки

en: Export selected sequence
uk: Експортувати обрану послідовність

en: Finished upload
uk: Надсилання закінчене

en: Follow selected image
uk: Йти за виділеним знімком

en: From existing image layer
uk: З поточного шару зображень

en: From which source do you want to import images to the Mapillary layer?
uk: З яких джерел ви бажаєте імпортувати зображення до шару Mapillary?

note: i18n: traffic sign
en: Give way
uk: Дати дорогу

en: Go forward
uk: Вперед

en: Go to setting and log in to Mapillary before uploading.
uk: Перейдіть в налаштування та увійдіть в Mapillary перед надсиланням даних.

en: I got it, close this.
uk: Зрозуміло, закрити вікно.

en: Image actions
uk: Дії над знімком

en: Image detections
uk: Розпізнавання образів

en: Image info
uk: Відомості про зображення

en: Image key
uk: Ключ знімка

en: Images from my file system
uk: Зображення з моєї файлової системи

en: Import
uk: Імпортувати

en: Import exception
uk: Обмеження імпорту

en: Import local pictures
uk: Імпортувати локальні знімкки

en: Import pictures
uk: Імпортувати знімки

en: Import pictures into Mapillary layer
uk: Імпортувати знімки до шару Mapillary

en: Imported images
uk: Імпортовані знімки

en: Imported {0} image | Imported {0} images
uk[0]: Імпортований {0} знімок
uk[1]: Імпортовано {0} знімки
uk[2]: Імпортовано {0} знімків

note: i18n: traffic sign
en: Intersection danger
uk: Перехрещення з другорядною дорогою

en: It can be activated by clicking the left button at the bottom of this message or the button in the toolbar on the left, which uses the same icon.
uk: Її можна активувати клацнувши лівою кнопкою миші внизу цього повідомлення або кнопкою на панелі інструментів ліворуч, з таким самим значком.

en: Join mode
uk: Режим з’єднування

en: Join/unjoin pictures
uk: З’єднати/роз’єднати зображення

en: Jump to blue
uk: Перейти до блакитної

en: Jump to red
uk: Перейти до червоної

en: Jumps to the picture at the other side of the blue line
uk: Перейти до зображення з іншого боку від блакитної лінії

en: Jumps to the picture at the other side of the red line
uk: Перейти до знімку з іншого боку від червоної лінії

en: Key copied to clipboard
uk: Ключ скопійований до буфера обміну

en: Login
uk: Увійти

en: Login successful, return to JOSM.
uk: Вдалий вхід, повертаємось в JOSM.

en: Logout
uk: Вихід

note: i18n: traffic sign
en: Mandatory direction (any)
uk: Напрямок руху

en: Mapillary Images
uk: Знімки Mapillary

en: Mapillary changeset
uk: Набір змін Mapillary

en: Mapillary filter
uk: Фільтр Mapillary

en: Mapillary history
uk: Історія Mapillary

en: Mapillary layer
uk: Mapillary

en: Mapillary login
uk: Вхід в Mapillary

en: Mapillary object layer
uk: Шар обʼєктів Mapillary

en: Mapillary objects
uk: Обʼєкти Mapillary

en: Months
uk: Місяці

note: i18n: Checkbox label in JOSM settings
en: Move to picture''s location with next/previous buttons
uk: Пересуватись до місця де був зроблений знімок кнопками Наступний/Попередній

en: Moved {0} image | Moved {0} images
uk[0]: Переміщено {0} зображення
uk[1]: Переміщено {0} зображення
uk[2]: Переміщено {0} зображень

en: Next picture
uk: Наступний знімок

note: i18n: traffic sign
en: No entry
uk: В’їзд заборонено

en: No image selected
uk: Не обрано жодного зображення

en: No images found
uk: Знімків не знайдено

note: i18n: traffic sign
en: No overtaking
uk: Обгін заборонений

note: i18n: traffic sign
en: No parking
uk: Стоянка заборонена

note: i18n: traffic sign
en: No turn
uk: Поворот заборонений

en: Not Logged in to Mapillary
uk: Не увішли до Mapillary

en: Not older than:
uk: Не старіше ніж:

note: i18n: Spinner label in JOSM settings
en: Number of images to be pre-fetched (forwards and backwards)
uk: Кількість знімків для попереднього завантаження (вперед та назад)

en: Only images with signs
uk: Тільки знімки зі знаками

en: Open Mapillary changeset dialog
uk: Відкрити діалог набору змін Mapillary

en: Open Mapillary filter dialog
uk: Відкрити діалог фільтра Mapillary

en: Open Mapillary history dialog
uk: Відкрити історію Mapillary

en: Open Mapillary layer
uk: Відкрити шар Mapillary

en: Open Mapillary window
uk: Відкрити вікно Mapillary

en: Pause
uk: Пауза

en: Pauses the walk.
uk: Призупиняє перегляд

note: i18n: traffic sign
en: Pedestrian crossing
uk: Пішохідний перехід

en: Play
uk: Пуск

en: Press "{0}" to download images
uk: Натисніть "{0}" для завантаження зображень

note: i18n: Checkbox label in JOSM settings
en: Preview images when hovering its icon
uk: Попередній перегляд зображень при наведенні курсору на їх значок

en: Previous picture
uk: Попередній знімок

en: Redo
uk: Повернути

en: Reset
uk: Скинути

en: Rewrite imported images
uk: Перезаписати імпортовані зображення

note: i18n: traffic sign
en: Roundabout
uk: Круг

en: Select a directory
uk: Виберіть теку

en: Select directory to import images from
uk: Оберіть теку для імпорту зображень з неї

en: Select mode
uk: Режим виділення

en: Select the images you want to import
uk: Оберіть зображення для імпорту

en: Sequence key
uk: Ключ послідовності

en: Show detections on top of image
uk: Показувати виявлені образи поверх зображення

en: Shows the next picture in the sequence
uk: Показує наступний знімок послідовності

en: Shows the previous picture in the sequence
uk: Показує попередній знімок послідовності

note: i18n: traffic sign
en: Speed limit
uk: Обмеження швидкості

note: i18n: traffic sign
en: Stop
uk: Стоп

en: Stops the walk.
uk: Зупиняє перегляд.

en: Submit changeset
uk: Надіслати набір змін

en: Submit the current changeset
uk: Надіслати поточний набір змін

note: CHECKSTYLE.OFF: LineLength
en: Submit the current changeset to Mapillary
uk: Надіслати поточний набір змін до Mapillary

en: Submitting Mapillary Changeset
uk: Надсилання набору змін Mapillary

en: Submitting changeset to server…
uk: Надсилання змін на сервер…

en: Supported image formats (JPG and PNG)
uk: Підтримувані формати зображень (JPG та PNG)

en: Tag conflict
uk: Конфлікт теґів

en: The Mapillary layer has stopped downloading images, because the requested area is too big!
uk: Завантаження знімків до шару Mapillary призупинено через надмірну розмір ділянки для завантаження!

en: The Mapillary plugin now uses a separate panel to display extra information (like the image key) and actions for the currently selected Mapillary image (like viewing it in a browser).
uk: Втулок Mapillary тепер використовує окрему панель для показу додаткової інформації (наприклад, ключа зображення) і дії для поточного зображення Mapillary (наприклад, перегляд в оглядачі).

en: There are currently no layers with geotagged images!
uk: Шар зображень з геопривʼязкою відсутній!

en: To solve this problem, you could switch to download mode ''{0}'' and load Mapillary images for a smaller portion of the map.
uk: Для розвʼязання цієї проблеми ви можете перемикнутися в режим завантаження ''{0}'' та завантажити знімки Mapillary для меншої ділянки мапи.

en: To solve this problem, you could zoom in and load a smaller area of the map.
uk: Для розвʼязання цієї проблеми ви можете наблизитись або завантажити меншу ділянку мапи.

en: Too many map objects, zoom in to see all.
uk: Забагато обʼєктів, треба наблизитись, щоб побачити їх всі.

en: Total Mapillary images: {0}
uk: Всього знімків Mapillary: {0}

en: Turned {0} image | Turned {0} images
uk[0]: Обернуто {0} зображення
uk[1]: Обернуто {0} зображення
uk[2]: Обернуто {0} зображень

en: Undo
uk: Скасувати

note: i18n: traffic sign
en: Uneven road
uk: Нерівна дорога

en: Update
uk: Оновити

en: Uploading: {0}
uk: Надсилання: {0}

note: i18n: Checkbox label in JOSM settings
en: Use 24 hour format
uk: Використовувати 24-годинний формат

en: User
uk: Користувач

en: View in browser
uk: Подивитись в оглядачі

en: Wait for full quality pictures
uk: Чекати якісних фотографій

en: Walk mode
uk: Пішохідний режим

note: i18n: Checkbox label in JOSM settings
en: When opening Mapillary image in web browser, show the blur editor instead of the image viewer
uk: Під час відкривання знімка Mapillary у веб-оглядачі, показувати редактор розмивання замість перегляду знімка

en: Which image layers do you want to import into the Mapillary layer?
uk: Які шари зображень ви бажаєте імпортувати до шару Mapillary?

en: Years
uk: Роки

en: You are currently not logged in.
uk: Ви ще не ввійшли.

en: You are logged in as ''{0}''.
uk: Ви увійшли як  ''{0}''.

en: You are not logged in, please log in to Mapillary in the preferences
uk: Ви не увійшли, будь ласка, здійсніть вхід в налаштуваннях  Mapillary

en: You have successfully uploaded {0} images to mapillary.com
uk: Ви завантажили {0} знімок(ів) до mapillary.com

en: Zoom to selected image
uk: Масштабувати до виділеного знімка

en: Zoom to the currently selected Mapillary image
uk: Масштабувати до поточного виділеного знімка Mapillary

en: approved
uk: затверджено

note: i18n: download mode for Mapillary images
en: areas with downloaded OSM-data
uk: області із завантаженими даними OSM

note: i18n: download mode for Mapillary images
en: everything in the visible area
uk: все, що є у видимій області

en: image has no key
uk: знімок не має ключа

note: i18n: download mode for Mapillary images
en: only when manually requested
uk: тільки під час отримання запиту вручну

en: pending
uk: у черзі

en: rejected
uk: відхилено

en: sequence has no key
uk: послідовність не має ключа

en: unknown user
uk: невідомий користувач

en: {0}
    Could not read map objects from URL
    {1}!
uk: {0}
    Не вийшло отримати обʼєкти мапи за посиланням URL
    {1}!

note: i18n: {0} is the layer name, {1} the number of images in it
en: {0} ({1} images)
uk: {0} ({1} знімків)

en: {0} detections
uk: {0} образів

en: {0} downloaded images
uk: {0} завантежених знімків

en: {0} images in total
uk: {0} знімків всього

en: {0} images in {1} sequences
uk: {0} знімків в {1} послідовностях

en: {0} images submitted, Changeset key: {1}, State: {2}
uk: {0} знімків надіслано, ключ набору змін: {1}, стан: {2}

en: {0} imported images
uk: {0} імпортованих знімків

en: {0} sequences, each containing between {1} and {2} images (ø {3})
uk: {0} послідовностей, кожна містить від {1} до {2} знімків (ø {3})

note: Plugin description for Mapillary
en: Allows the user to work with pictures hosted at mapillary.com
uk: Дозволяє користувачам використовувати знімки з mapillary.com
